سنگ قبر آزاده نامداری

سنگ قبر آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری و بازیگر فقید ایرانی که در سال 63 چشم به جهان گشود، وی متولد کرمانشاه است و تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه شهید بهشتی در رشته مدیریت صنعتی به انجام رسانده است. آزاده نامداری مجری گری در کنار احسان علیخانی شروع و در این رشته بسیار درخشید به طوری که یکی از محبوب ترین برنامه های سیما شد، وی به عنوان استعداد شگرفی در مجری گری شناخته شد. وی بعد ها در یک فیلم سینمایی نیز هنرنمایی کرد که درباره آن بیشتر صحبت خواهیم نمود. سر انجام وی در خانه خود در شهرک غرب به طرز نا معلومی که هنوز عنوان دقیقی از آن وجود ندارد، از دنیا رفت. برای مراسم ختم وی نیز از آنجا که کرونا بود از خدمات تشییع و خاکسپاری بهره گرفته شد که این مورد به خوبی انجام گرفت، زیرا مجموعه ای که این خدمات را می داد بسیار حرفه ای بود.

ماجرای ممنوع الکار شدن آزاده نامداری

آزاده نامداری که در سیما بسیار خوش می درخشید و طرفداران بسیاری را برای برنامه خودش بدست آورده بود، برای یکی از برنامه هایش با محدودیت های مواجه شد، آزاده نامداری در مجموعه خانمی که شما باشی، که سری چندم آن بود، ممنوع الکار شد، او هم چنین در فیلم سینمایی مالاریا نیز به ایفای نقش پرداخت که از آن بسیار استقبال گردید.

ازدواج آزاده نامداری

ازدواج آزاده نامداری

آزاده نامداری در سال 92 در ازدواج نخست خود با فرزاد حسنی که خطبه آن توسط یادگار امام خوانده شد وصلت کرد. و این دو حدود یکسال در کنار هم بودند، که در برنامه سال نو نیز در کنار هم بوده و باهم اجرا کردند، سرانجام بعد از حدود یک سال از هم جدا شدند که خبر آن را آزاده نامداری به رسانه ها اعلام کرد. و نامداری پس از یکسال با سجاد عبادی ازدواج کرد که ماه عسل این ازدواج فرزند دختری به نام گندم بود. این زوج در سفری غیر منتظره به کانادا رفتند که توجه بسیاری از رسانه ها و مردم را به خود جلب کرد، زیرا در این سفر آزاده نامداری بدون حجاب در بسیاری از فیلم ها دیده شده بود.

سنگ قبر هنرمندان

هنرمندان به دلیل جایگاه ویژه ای که در بین مردم دارند، بخش ویژه ای در بهشت زهرای تهران به نام قطعه هنرمندان برای آن ها در نظر گرفته شده است، این قطعه تنها مخصوص هنرمندان است و بسیاری از هنرمندان و نام آوران کشورمان را در آنجا دفن کرده اند، پس توجه به این مساله بسیار جالب است که قبر آزاده نامداری عزیز نیز در این محل باشد.

این قطعه بیشتر برای این ساخته شده است تا احترام ویژه ای برای کسانی که در این محل دفن می شوند، در نظر گرفته شود و از این طریق است که هر کسی خواست وارد این محل شود آداب خاصی را رعایت می کند و نگهبانان مخصوصی نیز در اینجا گذاشته شده اند تا قبرهایی که برخی از آن ها به هزینه مردم زیبا شده است، دچار مشکل نگردد و چیزی از آن ها کم نشود. برای آزاده نامداری نیز از آنجا که مادر بود، شعر و متن اعلامیه مادر بهره گرفته شد و در سنگ قبرش نوشته شد.

نصب سنگ قبر آزاده نامداری

آزاده نامداری سر انجام در فروردین ماه سال یکهزار و چهار صد به دلایلی که معلوم نشد چه بود از دنیا رفت و دختر و همسرش را در این دنیا تنها گذاشت، برای وی خرید سنگ قبر در بهشت زهرا صورت گرفت که روی این سنگ قبر نیز شعری از فیلم میوه ممنوعه نوشته شده بود: آزاد آزادم ببین چون عشق درگیر من است/ دیگر گذشت آن دوره که تقدیر زنجیر من است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید بستن