مجموعه ای از بهترین شعر و متن اعلامیه ترحیم

افراد برای تسکین غم و اندوه خود تمایل دارند شعر و متن اعلامیه ترحیم با سوزناک ترین نحوه ممکن انتخاب کنند. انتخاب این اشعار کاملا سلیقه ای می باشد و به فراخور حال افراد می باشد. بعضی از افراد ترجیح می دهند که شعر و متن اعلامیه ترحیم عزیزانشان حاوی اشعار و متون ادبی پر و نغز باشد. برخی دیگر تمایل دارند که از اشعار متداول و در اصطلاح کوچه و بازاری استفاده کنند. انتخاب شعر و متن اعلامیه ترحیم بسته به سن، جنسیت و سن افراد، نسبت آن ها با فرد سفارش دهنده متفاوت است. دقت داشته باشید که متن یا شعری را که برای اعلامیه ترحیم عزیزانتان و همین طور متن سنگ قبر انتخاب می کنید کوتاه باشد تا تاثیرگذاری آن بیشتر باشد. در زیر قصد داریم نمونه هایی از شعر و متن اعلامیه ترحیم برای موقعیت های مختلف را بیاوریم.

ویژگی های مهم برای شعر و متن اعلامیه ترحیم

همان طور که می دانید برای مراسم ترحیم عزیز از دست رفته، انتخاب مجموعه ارائه دهنده خدمات پذیرایی ترحیم و چاپ اعلامیه ترحیم از سوی بازماندگان از حساسیت های خاصی برخوردار است.در خصوص اعلامیه، افراد دوست دارند بهترین متون و اشعار را برای عزیزان از دست رفته ی خود انتخاب کنند. در زیر نمونه های بی نظیری از شعر و متن های مخصوص انواع آگهی های ترحیم را برای مناسبت های مختلف ارائه کرده ایم.

شعر و متن اعلامیه ترحیم مناسب پدر

شعر و متن اعلامیه ترحیم مناسب پدر کاش آن شب را نمی‌آمد سحر کاش گم می‌شد در راه پیک بد خبر تا پدر رفت آن سحر از پیش رو بی نشان را خاک تیره شد به سر –– پدر در سوگ تو دل‌های ما پیوسته می‌گرید سراسر همچو شمعی بی نفس آهسته می‌گرید تویی در خاطر ناشاد ما، تا آخرین لحظه به یادت چشم ما، چون ساغر بشکسته می‌گرید –– تو در من آتشی هستی که خاموشت نخواهم کرد به گلزاران گلی هستی فراموشت نخواهم کرد قسم بر جامه پاکی که از مهرت به تن دارم که تا جان در بدن دارم فراموشت نخواهم کرد بمناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم مغفور شادروان … مجلس یاد بودی در روز پنج شنبه …………. در حسینیه. واقع در …. برگزار می‌گردد. برای متن اعلامیه چهلم هم این اشعار را می توان به کار گرفت. صد بار خدا مرثیه خوان کرد مرا در بوته‌ی صبر امتحان کرد مرا هرگز نشکست پشتم از هیچ غمی جز مرگ پدر که ناتوان کرد مرا –– بازگشت همه به سوی اوست پدرم با مو‌های سپیدش، پاکی قدمش، صفای وجودش سنگینی سکوتش، نجابت و غرورش، و با زمزمه کلامش در جذبه محراب گستره وسیع جنت بود، و من فقط پدر می‌خواندمش ….. از میان ما رفت در سوگ رفتنش مراسم یاد بودی در روز … از ساعت .. الی … برگزار می‌گردد. حضور شما خویشاوندان و دوستان در این مراسم مایه تسلی خاطر خواهد بود. نشانی: …………………….

شعر و متن اعلامیه ترحیم مناسب مادر

شعر متن اعلامیه ترحیم مناسب مادر مادر! بخواب خوش، که ز یادم نمیروی جانم فدای تو ، منزل مبارکت مادر بخواب، کعبه ی من، خاک کوی تست قربان خاک کوی تو، منزل مبارکت –– عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدا یک روز عصر پریدی، و چه بی صدا راحت بخواب! گل نیلوفری، بخواب ما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب –– جهت سالگرد: یک سال است که عمارت پدری ام، عطر مادری ندارد! مادرم‌ ای رفته در خوابی دراز یاس‌هایت توی ایوان گشته باز گرچه گلهایت همه تنها شدند با شقایق‌های آن دنیا بساز –– ا تشکر از تمامی عزیزانی که در غم درگذشت مادرم موجب تسلی خاطر بودند، به اطلاع می‌رساند مجلس یاد بودی در روز …. از ساعت … در ……. برگزار می‌گردد. ممتنی است با تشریف فرمایی خود به صرف … روح آن مرحوم را شاد و تسلی خاطر بازماندگان خواهید بود. –– ندیدیم و نشنیدیم کسی جز نیکی و گرامی‌داشت از او یاد کند. با قلبی آکنده از غم و اندوه درگذشت شادروان مرحوم …. را به اطلاع اقوام و آشنایان می‌رسانیم. مراسم تشییع آن مرحوم روز … ساعت … در مکان … برگزار می‌گردد. مراسم یادبود آن عزیز در روز‌های … و … از ساعت … در مسجد .. خواهد بود. –– شعر و متن اعلامیه ترحیم مناسب جوان ناکام شعر و متن اعلامیه ترحیم مناسب جوان ناکام بعد پرپر شدنت ای گل زیبا چه کنم من به داغ تو جوان رفته زه دنیا چه کنم بهر هر درد دوائیست به جز داغ جوان من به دردی که بر او نیست مداوا چه کنم –– حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد –– زدم فریاد خدایا این چه رسمی است رفیقان را جدا کردن هنر نیست رفیقان قلب انسانند خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست –– شقایق بودی و دیری نماندی سرود زندگی را نیمه خواندی زدی برقی و خاکستر شدی تو عزیزان را به سوگ خود نشاندی –– نمونه آگهی ترحیم جوان نا کام فلک آخر ربودی نو گل فرزانه ما را، به خاموشی سپردی محفل و کاشانه ما را ندانم از چه رو کردی شغل خویش گل چیدن، گل ما چیدی و بر هم زدی گلخانه ما را به مناسبت اولین سالگرد درگذشت جوان نا کام مرحومه / مرحوم مغفوره / مغفور شادروان ………………. مجلس تذکر ویاد بودی در روز ….. برگزار می‌گردد. حضور شما خویشاوندان و دوستان در این مراسم مایه تسلی خاطر خواهد بود. نشانی: …………………….
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید بستن